Kalkulačka plynu

Cena plynu EoNu je na relativně nízké úrovni. Výhodná dlouhodobá koupě plynu a dobré vyjednávací podmínky umožnily spolčnosti EoN plyn držet relativně nízko.

Ceny plynu jsou pod hranicí všech větších dodavatelů plynu. Pokud chcete stabilního a velkého partnera pro dodávku plynu, zvoltně právě EoN. Plyn tak budete dostávat od jednoho z největších dodavatelů na trhu.

Kolik ušetříte s EoN?

Plyn využíváme Předpokládaná úspora
střední dům (2 patra 4+2): topíme, vaříme až 10320,- Kč
menší dům (3+1): pouze topí až 8404,- Kč
větší byt (3+1): topíme až 4834,- Kč
menší byt (2+1): topíme méně až 2728,- Kč

Spočítejte si ceny plynu u EoN. Budete překvapeni, že i tak velká společnosti dodává levný plyn při zachování kvalitních a nadstandartních služeb. Pro kalkulačku plynu byly využity oficiální ceníky dodavatelů a distribučních společností. 

 

Změna dodavatele je snadná a lehčí než změna zdravotní pojišťovny. Zajištění změny dodavatele ke společnosti EoN za Vás zdarma zajistí společnosti Snižujeme CZ s.r.o., která je také provozovatelem kalkulaček plynu. Umožní tak jednoduchým a rychlým způsobem najít nejvhodnější nabídku na trhu právě pro vás. Ne vždy je rozhodující cena plynu! Zvažte kvalitu, historii a spolehlivost vašeho dodavatele plynu. Zvláště v zimních obdobích může být odstávka plynu nepříjemná, ačkoli je ze zákona dána povinnost dodat plynu dodavatelem poslední instance.